Sortuj:

0 produktów
0 złotówek

O Nas


Marka oraz sklep BitBerry powstały w 2012 roku
Nasza działalność opiera się na zasadzie „od fanów dla fanów” – staramy się tworzyć oryginalne, wyróżniające się produkty, nawiązujące do takich tematów jak gry video, retro computing, sztuka 8-bitowa, komiksy, filmy, seriale, oldschool, geek, zombie, steampunk, czyli wszystkiego co kręci prywanie i zawodowo nas samych :)

Zarówno wzory jak i same produkty projektowane są przez nas oraz polskich, utalentowanych artystów. Czerpiemy z szeroko rozumianej popkultury i otaczającego nas świata po czym próbujemy nadawać mu nowy, ciekawy wyraz.

Nasze koszulki (i nie tylko) szyte są w polskim zakładzie, z polskiego materiału o najwyższej dostępnej jakości. Dlatego wszystko co wyjdzie spod naszych rąk to 100% krajowy produkt. Ponadto, staramy się wzbogacać ofertę o ciekawe, nietypowe i oryginalne produkty z całego świata.

Aktywnie wspieramy i uczestniczymy też w różnych wydarzeniach i inicjatywach związanych z naszą działalnością i zainteresowaniami, tj. konwentach, festiwalach, turniejach gamingowych, imprezach demoscenowych oraz retro-komputerowych.

Mamy nadzieję, że znajdziecie u nas coś wartego Waszej uwagi :)

Zaufali nam: